Lokalizacja :
ul. Zimna 3, Zielona Góra
Email :
kontakt@kb.zgora.pl
Telefon :
68 470 44 22
Witamy w KB Materiały Budowlane

Hurtownia Materiałów Budowlanych w Zielonej Górze

Najwyższej jakości materiały budowlane.
Renomowane firmy

Renomowane firmy

Współpracujemy z najbardziej liczącymi się na rynku branżowym producentami

Szeroka oferta

Szeroka oferta

Posiadamy szeroki asortyment produktów dostępnych od ręki w naszej hurtowni na ul. Zimnej 3 w Zielonej Górze

Brygady wykonawcze

Brygady wykonawcze

Współpracują z nami wyspecjalizowane brygady wykonawcze, które z chęcią polecimy przyszłym klientom

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Klientów profesjonalnych – firm budowlanych oraz klientów indywidualnych

Poznaj

Nasze Inwestycje

Vestibulum nec cursus ipsum, non fringilla massa. Vivamus sed consectetur augue, at consequat lorem. Maecenas volutpat mi vitae mi fringilla, lobortis posuere mauris auctor. Proin dapibus elit eget hendrerit accumsan.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży firmy Baumit

Współpracujemy z najbardziej liczącymi się na rynku branżowym producentami, dzięki czemu sprzedawane przez nas produkty, to towary o sprawdzonej jakości, pochodzące bezpośrednio od renomowanych firm produkcyjnych, dlatego oferowane są w najkorzystniejszych cenach i na najlepszych warunkach.
Poznaj nasz zespół

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi

Monika Ociesielska

Dział sprzedaży

+48 531 603 252
m.ociesielska@kb.zgora.pl

Grzegorz Szatkowski

Dział sprzedaży

+48 516 095 878
g.szatkowski@kb.zgora.pl

Przemysław Rudziński

Przedstawiciel handlowy

+48 508 008 377
p.rudzinski@kb.zgora.pl

Gracjan Górniak

Przedstawiciel handlowy

+48 571 332 002
g.gorniak@kb.zgora.pl

Andrzej Andrzejewski

Przedstawiciel handlowy

+48 510 043 985
a.andrzejewski@kb.zgora.pl

Przemysław Czapulak

Przedstawiciel handlowy

+48 502 067 122
p.czapulak@kb.zgora.pl

Wojciech Mikulski

Współwłaściciel

+48 510 043 984
w.mikulski@kb.zgora.pl

Andrzej Mądroszyk

Współwłaściciel

+48 510 043 983
a.madroszyk@kb.zgora.pl

Potrzebujesz doradztwa? Napisz do nas!